Ubytování

Ubytování v Paříži

Paříž nabízí celou řadu hotelů, hostelů a levných ubytoven. Pokud hledáte levné ubytování, doporučujeme využít některý z celé řady hostelů. K rezervaci ubytování v Paříži je nejlepší využít některou z online služeb jako je hostels.com, nebo booking.com. Pokud využijete online systém objednání ubytování, můžete si být jisti nejlepší cenou. V Paříži, tak jako po celé Francii, lze narazit na síť studentských hostelů Formule 1.Levné ubytování v Paříži

Pokud se rozhodnete pro hostel, připravte si za dvoulůžkový pokoj v Paříži částku od 50 € na noc a pokoj. Je možné najít i levnější ubytování, ale pak již záleží na vaší míře požadovaného komfortu. Nejlevnější spaní je v hostelech v pokojích pro více osob. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje v hostelech v Paříži jsou většinou bez koupelny a toalety, které jsou společné pro několik pokojů.

Pokud stojíte o více soukromí a komfortu, dají se v Paříži snadno najít dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou a snídaní kolem 70 €.

Při výběru ubytování v Paříži doporučujeme zjistit si, kde hotel leží, abyste věděli, jak dlouho vám bude trvat, než se dostanete do středu města. Levné ubytování v Paříži seženete i na Montmartre či Belville odkud se dá metrem velmi rychle dojet k památkám v centru Paříže. Velmi důležité pro eurovíkend, kdy v Paříži strávíte jen několik dní.Hotely v Paříži

Paříž kromě levného ubytování samozřejmě nabízí celou řadu luxusních hotelů. Pokud si vybíráte ubytování v Paříži pro hlavní sezónu, nebo při příležitosti významné akce či veletrhu, zarezervujte si ubytování včas. Většina menších hotelů umožňuje rezervaci několik dní před příjezdem bez poplatku zrušit.

Ceny ubytování za dvoulůžkový pokoj v Paříži

Hostel, společná koupelna – 50€
Hotel, pokoj s koupelnou a snídaní – 70€
Hotel, se snídaní a dalšími hotelovými službami vyššího standardu – od 100€

V Paříži se k ubytování připočítává městská daň 1 € za osobu a noc.

Doporučte tento článek ostatním
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Linkuj.cz!
  • del.icio.us
  • Jaggni to!
  • vybrali.sme.sk
  • MediaBlog.cz
Najdi v Paříži:

Zájezdy, dovolená, poznávací pobyt, eurovíkend v Paříži a Francii. Jak najít levné ubytování, který veletrh právě probíhá, jak si vybrat hotel, které památky navštívit a kde se dobře najíst francouzské kuchyně.