Silvestr v Paříži 2014

Silvestr v Paříži je pro každého alespoň trochu romanticky založeného člověka velkým lákadlem a snem, který by si chtěl třeba jednou splnit. Přitom Silvestr v Paříži pro nás není tak nedostupný, jak by se mohlo zdát. Každý rok tráví Silvestr v Paříži spousty Čechů. Silvestrovská atmosféra v Paříži je opravdu jedinečné. Jako už tradičně nemůže chybět silvestrovsky ozdobená Eiffelova věž a obrovský ohňostroj, který se koná na březích řeky Sieny. Největší veselí tradičně probíhá právě u Eiffelovy věže.


Silvestr v Paříži slaví každý rok tisíce turistů z celého světa. Paříž nabízí atmosféru vánoc už dlouho před Silvestrem a například vánoční trhy pokračují v Paříži i mez vánočními svátky až do ledna. V Paříži můžete tak před Silvestrem zažít kouzelnou atmosféru vánoční Paříže.

Silvestr v Paříži – jak na to!

Nejdůležitější co musíte pro váš silvestrovský pobyt v Paříži vyřešit je nalezení ubytování. Jako ve většině evropských metropolí, jako je například Londýn, nebo Berlín, je právě Silvestr tím nejvíce hektickým obdobím pro nalezení volného ubytování. Proto je dobré nenechávat nalezení vhodného ubytování v Paříži na poslední chvíli. Ubytování si můžete najít sami prostřednictvím internetu, kde jsou desítky možností jak si vybrat správný hotel přesně podle vašich cenových představ. Řešením samozřejmě také může být využití nabídky některých silvestrovských pobytů od cestovních kanceláří. Každý rok nabízejí Silvestr v Paříži i české cestovní kanceláře a to v různých délkách pobytů.

Další důležitou věcí je zajištění dopravy do Paříže. Na Silvestr do Paříže můžete zajet autobusem, tak samozřejmě také letět letadlem. Doprava v Paříži bude mít před Silvestrem řadu dopravních omezení a tak je třeba dát si na vše dostatečnou rezervu. Obzvláště pokud byste chtěli jet autem. Po Paříži na Silvestra můžete pohodlně cestovat veřejnou dopravou. Paříž má velmi kvalitní systém metra a tak se nemusíte bát, že byste se v čas nedostali na místo, kde budete chtít čekat s přáteli na Nový rok.

Silvestr v Paříži - Eiffelova věž

Doporučte tento článek ostatním
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Linkuj.cz!
  • del.icio.us
  • Jaggni to!
  • vybrali.sme.sk
  • MediaBlog.cz

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.

Najdi v Paříži:

Zájezdy, dovolená, poznávací pobyt, eurovíkend v Paříži a Francii. Jak najít levné ubytování, který veletrh právě probíhá, jak si vybrat hotel, které památky navštívit a kde se dobře najíst francouzské kuchyně.